Čistenie domov/bytov

Okrem terapií očisťujem aj domy/byty  od negatívnych energií, elementálov, prekliatí alebo od duší, ktoré narúšajú pokoj v dome. Čistenie priestorov podobne, ako liečenie môžem urobiť aj na diaľku.

Samozrejme, ak chcete, bežne očistiť priestor si môžete aj vy. Veľmi vhodné je pravidelné umývanie dverí a kľučiek na vchodových dverách octovou vodou. Ak ste mali návštevu, ktorá nebola príjemná, alebo ste sa pohádali, skúste zapáliť v priestore sviečku (najlepšie bielu, ale v podstate môže byť  akákoľvek, okrem červenej). Sú aj sviečky, ktoré sú určené na očistu. Ich účinok je rozpísaný v „Liečivé obrazy a sviečky“.

Radikálnejšie očisťovanie bytov a domov poskytuje vydymenie kadidlom alebo bielou šalviou/myrtou alebo bobkovým listom. Čím je priestor znečistenejší, tým väčší zápach dymu pri prečisťovaní bude. Treba dobre vyvetrať a zápach z dymu sa postupne vytratí. Po vyčistení sa určite budete cítiť skvele, dokonca sa vám bude zdať byt príjemnejší, krajší, zlepší sa vám nálada. Opakujte vždy keď cítite v byte/dome/kancelárii napätie a zlú energiu. Niekedy stačí raz za mesiac, inokedy aj každý týždeň.

Bežná očista domu, ale aj vášho tela sa robí soľou (môže byť klasická kuchynská, morská, alebo himalájska soľ). Nasypete do misiek a dáte do kútov, pod posteľ....kde potrebujete. Soli by malo byť kilogram na týždeň. Nenechávajte to tam však dlhšie ako 14 dní. Soľ nechytajte, vysypte do kontajnera - preč z bytu/domu.

Podobným spôsobom si môžete očistiť aj kanceláriu alebo auto.

K čistote priestoru výrazne prispieva vaša nálada a celková atmosféra v dome. Ak sa budete hnevať, nadávať a šíriť okolo seba negatívnu atmosféru, priestor môžete čistiť aj každý deň a nebudete sa nikdy cítiť dobre. Takže začnite vždy od seba

Očisty robte keď ste doma sami, budete mať na to väčší pokoj, a nikto si nebude myslieť, že vám preskočilo